برنامه شماره چهار رادیو درنگ

۲۹ اسفند ۱۳۹۵
با یادی از مصدق، حصر و مهدی کروبی
برنامه شماره 4 رادیو درنگ به مناسبت 29 اسفند و ملی شدن نفت، با یادی از مصدق، مهدی کروبی و حصر‌‌‌ منتشر شد.

درنگ| برنامه شماره ۴ رادیو درنگ به بهانه ۲۹ اسفند و سالروز ملی شدن صنعت نفت، به سرگذشت محمد مصدق و کودتای ۲۸ مرداد که منجر به سقوط او شد، می‌پردازد. این برنامه همچنین اشاره‌ای دارد به سال‌های حصر مصدق و از رهگذر آن نیم‌نگاهی به وضعیت حصر مهدی کروبی نیز خواهد انداخت. 

رد  تحقیق تفحص مجلس از شهرداری تهران،‌ فعالیت‌های انتخاباتی و تبلیغاتی قالیباف  و همچنین کنسرت به ظاهر صلح شاهین نجفی در اسرائیل با یادآوری سرگذشت راشل کوری، از دیگر بخش‌های برناه شماره ۴ رادیو درنگ است.

رادیو درنگ، رادیویی برای صداهای خاموش است؛ صداهایی که به هزار و یک دلیل در این سرزمین شنیده نمی‌شوند و به حاشیه می‌روند. در روزهایی که گران‌سنگ‌ها را بسته‌اند و سگ‌ها را گشوده‌اند، آمده‌ایم صدای بی‌صدایان باشیم تا از رهگذر آن شاید روزنه‌هایی در این دنیای سربی باز کنیم. روزنه‌هایی برای رهایی. 

رادیو درنگ در ادامه فعالیت سایت درنگ، کار خود را آغاز کرده است تا در کنار فعالیت سایت، صداهایی از خاموش‌شدگان را به گوش جامعه برساند.

 

برنامه شماره ۴ رادیو درنگ ویژه روز «سالروز ملی شدن نفت»‌ را از اینحا بشنوید.

 


فایل برنامه را نیز می‌توانید از اینجا دریافت کنید


 

همچنین می‌توانید فایل رادیو را در کانال تلگرامی ما دانلود کنید

https://t.me/derangradio

 


برنامه شماره صفر درنگ را نیز می‌توانید از اینجا گوش کنید

برنامه شماره یک درنگ را نیز می‌توانید از اینجا گوش کنید

برنامه شماره دو درنگ را می‌توانید از اینجا گوش کنید

برنامه شماره سه درنگ را می‌توانید از اینجا گوش کنید

نظر شما چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://links.idc1998.com/?fp=ROeB8mN6DEHhZgXZfq9l2VaEP1jzi1MHGP5ejrPQorjLK6Ye5LWk%2BRun3eE0T6S%2BtKby%2FhhnGPf0YvU96tTlRQ%3D%3D&prvtof=fIKyCR8GW2cgEsbgYRwcM05%2BXZt9xfrW5K2eC2kVI%2FY%3D&poru=NenI9xKMB1XobdTADXWLcs%2FKtEuM%2Fs92hSBsJMelkdnRh4mRhBm%2BhWR9plghiE30rA4pmWTPlUz8aZcBENlVeg%3D%3D&type=link">Click here to proceed</a>. </body>